Hypoteční úvěry
Financování bydlení

Také už vás nebaví vyhazovat každý měsíc peníze za nájem bytu, který nikdy nebude váš? Sníte o vlastním bydlení? Náš Guru analyzuje vaši situaci a posoudí, za jakých podmínek si můžete svůj sen splnit a zda na to váš rodinný rozpočet stačí.

Porovnáme nabídky hypotečních úvěrů i úvěrů ze stavebního spoření napříč trhem a nalezne pro vás vzhledem k vašim požadavkům a možnostem dostupné řešení s ohledem na úrokovou sazbu a poplatkovou strukturu. Pomůže vám s veškerým papírováním, zařizováním, administrativou. Ulehčíme vám mnoho dní běhání a shánění formulářů. Stojíme  na vaší straně při vyjednávání s bankou nebo spořitelnou.

Co děláme navíc?

Kromě odborné pomoci, možnosti srovnání nabídek napříč trhem, vyjednání atraktivní sazby a pomoci s papírováním je to i kvalitní nastavení hypotečního úvěru.

Toto nastavení ve svém důsledku znamená větší bezpečí, protože vedle nižší splátky úvěru tvoříte finanční rezervu, kterou můžete v případě nouze využít na splácení úvěru, a nedostanete se do potíží. Navíc pokud vše probíhá standardně, díky zainvestované rezervě můžete úvěr umořit předčasně a na hypotéce ušetřit.Postup při řešení bydlení

1
SCHŮZKA S GURU

Poradce s Vámi podrobně projde veškeré možnosti řešení vašeho případu a společně zvolíte tu optimální. Předloží Vám jednotlivé nabídky bank, vysvětlí průběh celého procesu a zodpoví Vám veškeré otázky

2
JEDNANÍ S FINANČNÍMI INSTITUCEMI A NÁVRH ŘEŠENÍ

Zde je naše největší přidaná hodnota a to hned ve 2 bodech. Úrokové sazby a poplatky spojené s úvěrem dokážeme poměrně značně snížit. Naši poradci řeší stovky případů ročně a tím máme samozřejmě lepší vyjednávací pozici, než tomu tak je u klienta, který jde žádat o úvěr 1x za život. Poradce pro vás vyjedná exkluzivní podmínky!

Dále je naší prioritou Vaše informovanost. Na začátku řešení případu Vám založíme přístup do naší aplikace, kde uvidíte průběh celého hypotečního úvěru a v každém okamžiku budete vědět, v jaké fázi řešení případu se nacházíte. Zdali už je hotový odhad, jaké dokumenty je třeba dodat, a které už jste nám předali. Jak se vyvíjí úroková sazba u Vašeho případu atd.

3
ČERPÁNÍ ÚVĚRU

U podpisu úvěrových smluv a čerpání finančních prostředků jsme samozřejmě s Vámi. Guru je vaším průvodcem celým procesem. Sedíme s Vámi u podpisu úvěrové smlouvy. Celou smlouvu s Vámi procházíme a kontrolujeme. Vše pro pohodlí a bezpečí našich klientů.

4
SERVIS A MONITORING

Načerpáním úvěru naše práce nekončí. Staráme se o Váš úvěr / hypotéku po celou dobu splácení. Hlídáme konec fixace úrokové sazby a vyjednáváme sazbu na další fixační období.Líbí se Vám systém naší práce? Kontaktujte nás zde.

Spojte se s námi

Pro objednání služeb můžete použít tento kontaktní formulář nebo zavolat na telefonní číslo:

732 54 55 56

kde Vám rádi se vším poradíme.

Kontaktní formulář

Popište nám co možná nejpodrobnějí váš požadavek a my vám nezávazně vypracujeme návrh řešení.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.