Školení finanční gramotnostiV HypoGuru vnímáme, že jednou z cest, jak kultivovat poradenský trh v České Republice je zvyšováním finanční gramotnosti obyvatel. Z toho důvodu nabízíme bezplatná školení pro firmy a jejich zaměstnance.

Jak to probíhá?

Kurzy finanční gramotnosti jsou zaměřené na získání elementárních znalostí ze světa financí. Kurzy upravujeme dle publika, jejich přání a potřeb Školení je možné zaměřit obecně na principy finanční gramotnosti, či na konkrétní problematiku, vše záleží na Vás.

Mezi konkrétní témata patří:

  • Financování nemovitosti
    • Jaké máme typy úvěru a jaký zvolit
    • Jak vyjednat lepší úrokovou sazbu
  • Pojištění osob
  • Investování a spoření
  • Příprava na důchod

Lektoři

Náš tým lektoru tvoří specialisté, kteří se zabývají reálnou praxí a spravují finanční plány svých klientů. Všichni mají praktické zkušenosti z finančního trhu, ať už z bank, pojišťoven, nebo investičních společností. Své zkušenosti dokáží zúročit při uvádění příkladů z praxe, i při odpovídání na jednotlivé dotazy posluchačů.

Jaký typ školení si vybrat?

Na základě Vašich konkrétních požadavků připravíme kurz tak, aby maximálně vyhovoval Vaší poptávce. Jsme schopni udělat několik tématických workshopů, ale i jedno školení, kde nakombinujeme nejdůležitější informace napříč tématy.

Spojte se s námi

Pro objednání služeb můžete použít tento kontaktní formulář nebo zavolat na telefonní číslo:

732 54 55 56

kde Vám rádi se vším poradíme.

Kontaktní formulář

Popište nám co možná nejpodrobnějí váš požadavek a my vám nezávazně vypracujeme návrh řešení.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.