Srovnávač hypotékIndividální poptávka

Nevyhovuje Vám standardní řešení a máte individuální požadavky? Zanechte nám vzkaz přes formulář níže a my se Vám obratem ozveme.


Na spam nehrajeme, Vaše data chráníme!
  1. 1ZADÁNÍ POPTÁVKY
Proč využít HypoGuru?
  • Specializujeme se
  • Jsme na straně klienta
  • Nezávislost portálu
  • Kontakty po celé ČR
  • Ošetření rizik a nestandartních případů
  • Online uživatelská zóna (máte přehled)
  • Rychlost a jednoduchost
Zadání poptávky

V online srovnávači zadáte Vaši představu o hypotéce a vyplníte kontaktní formulář. Do 24 hodin se Vám ozveme, přiřadíme osobního Guru a popíšeme následující kroky.

Pokud máte specifické přání, kontaktuje nás na email nebo infolince.

Schůzka s guru

Poradce s Vámi podrobně projde veškeré možnosti řešení úvěru a společně zvolíte tu optimální. Ve vaší uživatelské zóně zde na portálu uvidíte, jak probíhá jednání poradce s bankou.

Jednání s bankou

Zde je největší přidaná hodnota HypoGuru. Jednáme s hlavními úvěráři, případně řediteli poboček a vyjednáváme našim klientům nejlepší možné podmínky. Protože úvěr není pouze o sazbě, ale i dalších poplatcích, zařizujeme pro klienty i slevy na poplatcích, odhadech atp. Po vyjednání finálních podmínek pro Vás připravíme kompletní dokumentaci, kterou Guru předá do zvolené banky.

Čerpání úvěru

U podpisu úvěrových smluv a čerpání jsme samozřejmě s Vámi. Guru je vaším průvodcem celým procesem a sedíme s Vámi i u podpisu úvěrové smlouvy. Celou smlouvu s Vámi procházíme a kontrolujeme. Vše pro pohodlí a bezpečí našich klientů.

Servis a monitoring

Načerpáním úvěru naše práce nekončí. Staráme se o Váš úvěr / hypotéku po celou dobu splácení. Hlídáme konec fixace úrokové sazby a vyjednáváme sazbu na další fixační období.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.