Revize stávajících smluvMáte sestavený finanční plán, ale nejste si jisti jeho kvalitou? Náš tým specialistů Vám finančníí plán analyzuje a porovná vůči Vašim požadavkům.

Průběh revize finančího plánu

1
První krok

V prvním kroku si od Vás vybereme podstatné informace, na základě kterých jsme schopni analýzu provést. U pojistných produktů je to například povolání, současná výše rezerv, rizika, která chcete zajistit apod. U investování je to zjištění Vašeho profilu investora, očekávání od investiční smlouvy a tak dále.

2
Druhý krok

V druhém kroku dostane tým specialistů, kde je každý člověk zodpovědný za určitou oblast finančního plánování, veškeré pokdlady vč. Vašich smluv a probíhá kontrola vhodnosti stávajícího nastavení portfolia.

3
Třetí krok

Zároveň Vám specialisté vytvoří přehled konkurenčních produktů, abyste měli jistotu, že Vaše produkty odpovídají nejlepšímu poměru cena/výkon.  Ne vždy nejlevnější = nejlepší.

4
Čtvrtý krok

Posledním krokem je vytvoření dokumentu, který shrnuje veškeré analýzy, závěry a doporučení, které se Vašeho plánu týkají. Pokud objevíme v jakékoliv části Vašeho plánu nedostatek, navrhneme způsob řešení.

Spojte se s námi

Pro objednání služeb můžete použít tento kontaktní formulář nebo zavolat na telefonní číslo:

732 54 55 56

kde Vám rádi se vším poradíme.

Kontaktní formulář

Popište nám co možná nejpodrobnějí váš požadavek a my vám nezávazně vypracujeme návrh řešení.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.