O portáluProjekt HypoGuru byl vytvořen s jasnou vizí. Vnést rychlost, jednoduchost a lidský přístup do oblasti hypotečních úvěrů. Edukovat veřejnost a být pro našeho klienta partnerem a průvodcem po celou dobu trvání tohoto procesu.

Chceme měnit složité v jednoduché. Ze zdlouhavého hledání informací udělat příjemný komfortní zážitek.  Odbourat běhání po finančních institucích a vysedávání v lobby bank.

Nyní pomocí pár kliknutí porovnáte jednotlivé sazby bank. Odešlete kontaktní formulář a my se o Vás postaráme. Po telefonické domluvě Vám bude odeslán přístup do Vaší klientské zóny a přiřazen specialista, který má za sebou mnohaletou praxi v oboru. Pouze profesionál může být Váš Guru.

Pohodlí klienta je pro nás velmi důležité. Naším cílem je, abyste vždy měli přehled o stavu Vašeho úvěru. Právě proto pro Vás máme připravenou klientskou zónu, kde vidíte celý průběh žádosti. Můžete nahrávat dokumenty, komunikovat se svým poradcem a to odkudkoliv v ČR.

 

Platí se za naše služby?

Našim poradcům nezaplatíte vůbec nic. Veškeré služby nabízíme našim klientům bezplatně. Naší odměnou je provize od banky, se kterou úvěr sjednáme.  Odměny bank máme sjednocené a proto naši Guru mohou být opravdu nezávislý. Navíc díky velkému objemu historicky zpracovaných hypotečních úvěrů našimi poradci jsme schopni klientům vyjednávat exkluzivní podmínky.

Spojte se s námi

Pro objednání služeb můžete použít tento kontaktní formulář nebo zavolat na telefonní číslo:

732 54 55 56

kde Vám rádi se vším poradíme.

Kontaktní formulář

Popište nám co možná nejpodrobnějí váš požadavek a my vám nezávazně vypracujeme návrh řešení.


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.